Jak dbać o cerę nadreaktywną?

Jak dbać o cerę nadreaktywną ? Czy Niacynamid pomógłby ? czytalam że ta witamina pomaga na zaczerwienienie twarzy. Moje policzki i nos pod wpływem czynników zewnetrznych albo pod wplywem emocji robią się bardzo czerwone. Da się to jakoś zniwelować ? Wyleczyć ? Mogę napisać, że nie cierpie na fobie społeczną ale jeszcze trochę i przez tą czerwoną twarz z byle powodu, nabawię się takiej dolegliwości. Proszę o pomoc w tym temacie. Witamina PP podobno jest skuteczna, warto ?

Proszę udać się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, z opisu wynika,że ma Pani cerę naczyniową, być może również pojawia się trądzik różowaty, ale to można stwierdzić jedynie na konsultacji. Na taką nadreaktywnosć cery bardzo skuteczne są zabiegi z laserem IPL na wciszenie naczyń, dobranie odpowiedniej pielęgnacji domowej oraz lekowej.