Jak wyszczuplić talię po porodzie?

Witam! Mam 29 lat i jestem rok po porodzie. W ciąży przytyłam 15 kg, a przed ciążą ważyłam 46-47 kg. Obecnie ważę 49 kg przy wzroście 155cm. Zostalo mi 2-3 kg, które chciałabym zrzucić. Ogólnie jestem szczupła, ale mam trochę rozciągniętą skórę na brzuchu i 3 cm więcej w talii niż przed ciążą. Bardzo proszę o radę co mogę zrobić żeby moja talia była taka jak wcześniej. Dodam, iż nie jem dużo, staram się unikać słodyczy choć jak mam ochotę to sobie nie żałuje. Piłam herbatę Receptury natury "Figura", ale bez efektów jak narazie. Kupiłam też pas Vibration ale jeszcze go nie używałam bo otrzymałam go kilka dni temu ale mam zamiar zacząć go używać. Z góry dziękuje i czekam na wiadomość.
29 LAT ponad rok temu

Witam,
Korzystne mogą być masaże brzucha, a także stosowanie preparatów wyszczuplających (zwiększą jędrność skóry).
Polecałabym również ciepło-zimne natryski, które polepszą stan skóry.
Z zajęć w klubie fitness pomocne mogą być :
- energy kick (z dużą ilością energicznych kopnięć i ciosów, w których wykonanie zaangażowane są mięśnie brzucha).
- zajęcia na siłowni
- piłki (ćwiczenia wykonywane na specjalnych dużych piłkach wprawiających w stan niestabilności, którą trzeba pokonać siłą mięśni)
- postural training (ćwiczenia korygujące wady postawy, mające za zadanie zwiększyć wytrzymałość mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy, także mięśni brzucha)
- fat burner - ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową
Poza tym może Pani wykonywać brzuszki proste, brzuszki skośne, unoszenie miednicy, skręty miednicy i spacerować/jeździć na rowerze. Pozdrawiam