Jak zredukować uda, łydki i pośladki

Witam!!! Jestem 19-letnim mężczyzną, ważę 92 kg i mam 187 cm wzrostu. Regularnie uprawiam sport, gram w piłkę nożną i chodzę na siłownię. Jeżeli chodzi o odżywianie to jem 3 - 4 posiłki dziennie, staram się ograniczać tłuszcze zwierzęce, nie spożywam ziemniaków i jasnego chleba. Moim problemem są zbyt grube uda, łydki i pośladki które wypadają nieproporcjonalnie do reszty ciała. Chciałbym je zmniejszyć, nie tracąc jednocześnie na wadze w innych partiach ciała. Proszę o radę.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Odsyłam Pana do serwisu abccwiczenia.pl. Znajdzie tam Pan przykładowe ćwiczenia z opisem wykonania i przydatności w kształtowaniu konkretnych partii mięśniowych oraz artykuły dotyczące tematyki treningu i żywienia.

Pozdrawiam ciepło