Obecność bąbli na nogach a żylaki

Mam pare wyglądających jak pęcherze bąbli na nogach, lekarka powiedziała mi,że to są żylaki,ale sprawdzająć w internecie jak i używając lioton 1000 nie zauważyłem żadnej poprawy, dodatkowo odczuwam pulsowanie po wykonanym wysiłku biegowym jak i pęcherze rosną. Czy mam jakieśpodstawy twierdzić,że są to zatory żylnE?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, raczej nie ma zasadności sądzić, że są to zatory żylne, jednakże może to być objawem większego zaawansowania przewlekłej niewydolności żylnej i powinna się Pani udać do lekarza chirurgii naczyniowej celem ustalenia rozpoznania i wdrożenia leczenia. Pozdrawiam.