Oglądanie pornografii przez chłopaka a seks

Dzień dobry. Pytanie czy to normalne ze facet oglada porno bylo by iracjonalne. Martwie się ponieważ moj facet to robi. Kiedys kochalismy sie codziennie, lecz stwierdzil ze mu sie az tak nie chce i pownienismy robic przerwy.. teraz kochamy sie 2-3 w tygodniu lub wcale. A on oglada. mowil ze juz nie bedzie a ostatnio na jego telefonie znalam. Duzo ludzi mowi ze to normalne, ale nie jest skoro woli obejrze niz byc ze mna. Zwiazek to jakies zobowiaznie. Co o tym myślec poniewaz zdania sa podzielone

Witam,
napisała Pani o swoim niepokoju związanym z jakością życia seksualnego - zmniejszoną częstotliwością kontaktów seksualnych lub ich brakiem. Jakość życia seksualnego często jest pewnego rodzaju "papierkiem lakmusowym" kondycji związku, bliskości emocjonalnej, jaka jest między Państwem. Warto porozmawiać z partnerem, co takiego dzieje się teraz w Państwa związku, że dla partnera bardziej atrakcyjna staje się pornografia niż rzeczywista, żywa, głęboka relacja z Panią.