Operacja usunięcia gruczolakowłókniaka a przeziębienie

Mam w piersi gruczolowlokniaka. Za tydzień będę mieć operacje/ zabieg usunięcia go. Teraz jestem przeziebiona. Jakie leki brać? Jeśli poproszę dostane znieczulenie ogolne ? Bardzo się boje brać?

Do takiego zabiegu zawsze jest znieczulenie ogólne, ale nie zawsze związane z intubacją czyli rurką w tchawicy, która umożliwia prowadzenie oddechu zastępczego. Proszę kontynuować leczenie objawowe i jeśli objawy będą niewielkie w przyszłym tygodniu to nie powinna się Pani obawiać o znieczulenie.