Pielęgnacja suchej skóry u 21-latki

Witam.Mam 21 lat i od wczoraj mam suchą skórę na twarzy,co mam zrobić aby tego jak najszybciej uniknąć ?

Witam Pana,

Proszę pić 2 litry wody dziennie a dietę wzbogacić o oleje roślinne i rybie. Oleje te są niezbędne do syntezy ceramidów- naturalnych cegiełek na naszej skórze, które zabezpieczają ją przed utratą wody.
Proszę na noc używać kremu natłuszczającego a na dzień nawilżającego.

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.

Pomocne są zbiegi pielęgnacyjne nawilżające u kosmetyczki/
Peelingi medyczne.
Nie wiemy jak Pani pielęgnuje swoją skórę, może należy wyeliminować jakieś preparaty z jej pielęgnacji.