Problemy z wymawianiem literki R u dziecka

Mój 6 letni synek ciągle mam problemy z wymawianiem literki r, jakie ćwiczenia mogę z nim wykonywac w domu?

Witam. Najlepiej udać się z synkiem do logopedy, który po dokładnym zbadaniu dziecka dobierze najlepszy zestaw ćwiczeń dla Pani Synka. Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein

Zła wymowa R często jest spowodowana brakiem pełnej ruchomości języka. Warto podciąć wędzidełko. Zabieg odbywa się w znieczulaniu miejscowym za pomocą lasera. Jest całkowicie bezkrwawy a dolegliwości po zabiegu są znikome.