Przebarwienia na paznokciach po stosowaniu preparatu Acifungin Forte

Dzień dobry, Mam problem z paznokciami. Po stosowaniu preparatu Acifungin Forte na paznokciach utworzył mi się brązowe plamy. Teraz nie wiem czy to dobrze i lek działa i paznokieć będzie schodzić czy jest wręcz przeciwnie. I do jakiego lekarza powinnam się udać na konsultacje.

Witam,
brązowe przebarwienia na płytce paznokciowej związane są raczej ze zmianami grzybiczymi.
Jeżeli stosowała Pani preparat zgodnie z zaleceniami i odpowiednio go dawkowała - grzybica nadal się utrzymuje to należy zmienić leczenie,
Proszę zgłosić się do dermatologa lub bezpośrednio do lek. rodzinnego