Rozszerzone naczynka u 54-latki

MAM 54 LATA ,CERE Z ROZSZERZONYMI NACZYNKAMI,STOSUJĘ PRZERÓZNE KREMY NA TRADZIK ROZOWATY I WCIAŻ JESTEM CZERWONA CO MAM DALEJ ROBIC MAM OGROMNE KOMPLEKSY

Witam proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Po konsultacji lekarz dobierze odpowiednie zabiegi i kosmetyki.Najczęściej stosuje się zabiegi IPl na wyciszenie naczyń, peelingi migdałowe.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej aby dobrać właściwe zabiegi i kosmetyki. Częstym zabiegiem jest IPl na złagodzenie rumienia i delikatne peelingi np migdałowy