Silny ból biodra u 69-latka

Mam ostry ból lewego biodra nie mogę chodzić,byłem u lekarza otrzymałem lek o nazwie Nalgesin Forte iMiligamma ale nic nie pomaga ból nadal bardzo ostry byłem na RTG biodra ale wynik otrzymam w poniedziałek.Czy jest jakiś domowy sposób na uśmierzenie bólu.

Aleksander Ropielewski

Niestety nie ma skutecznych domowych sposobów na poradzenie sobie z takim bólem. Zachęcam do wizyty u lekarza (np. nocna pomoc lekarska) w celu otrzymania silniejszego środka przeciwbólowego.