Stosowanie preparatu Priorin a antybiotyk

Witam, Od miesiąca zażywam tabletki na włosy Priorin ,niestety z powodu problemów z cerą muszę zażywać antybiotyk Unidox przez ponad 2 miesiące. Czy mogę stosować Priorin podczas antybiotykoterapii? Dziękuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, według zaleceń producenta leku Priorin nie trzeba odstawić tabletek w okresie antybiotykoterapii. Niemniej, warto pamiętać, że suplementy diety to nie leki, a ich obecność na rynku nie jest regulowana w ten sam sposób , co leków. Pozdrawiam.