Uraz i silny ból kciuka po bójce

Witam. Bilem sie z kolega, wstalem on kopnął mnie w dłoń, ucierpiał kciuk. Wróciłem do domu. Mam spuchnieta dolna cześć palca, dolny staw, na samym dole. Górna częścią mogę ruszać lecz całym palcem tylko do tylu, czuje silny bol jak ruszam i dotykam, posmarowalem altacetem. Dosłownie 20 minut temu kolega mnie uderzył
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek uderzenia mogło dojść do uszkodzeń struktur kostnych lub tkanek miękkich w obrębie kciuka. Proszę niezwłocznie udać się do najbliższego szpitalnego oddziału ratunkowego lub izby przyjęć, gdzie otrzyma Pan fachową pomoc.