Czy to martwica zębów?

Mam pytanie.. mam aparat od 7 tyg mialam standardowa nadwrazliwosc najbardziej na dolnych jedynkach i dwojkach ale zauwazylam tez ze zeby mocno poszarzaly nie sa zolte ani brazowe "brudne" tylko siwe czemu tak sie dzieje? Czy to martwica?

Konieczna ocena w gabinecie. Może to być znaczna ilość osadów ponieważ przy aparacie odkłada się ich bardzo dużo. Mogą być tez inne problemy które należy wykluczyć. Konieczna będzie diagnostyka RTG i może TK.