Czym smarować opryszczkę na górnej wardze?

Witam, mam problem. Wczoraj rano dostałam opryszczki na górnej wardze, oczywiście od razu zaczęłam ją smarować maściami. Niestety dzisiaj rano spuchło niewiarygodnie mocno. Mam opuchnięte 3/4 górnej wargi. Pęcherzyki są tak duże że same zaczynają pękać i robią się rany. Lekarz przepisał mi vratizolin jednak nic to nie daje a opuchlizna wręcz się powiększa. Bardzo proszę o pomoc co mogę z tym zrobić i jak szybko się jej pozbyć :( a chociaż tej opuchlizny

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy nadal się utrzymują konieczna jest ponowna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu.