Jak najlepiej skończyć z masturbacją?

Witam Mam straszny problem. W skrócie... byłem bardzo długi okres sam, masturbowałem się. Z tego co się zorientowałem robiłem sobie wielką krzywdę, kończyłem często przy niepełnym wzwodzie, byłem sam z kilka lat i boje się ze się przyzwyczaiłem. Poznałem super dziewczynę, seks jest, na początku ze stresu był problem ze zwodem, potem było lepiej ale nie mogę dojść, męczy się męczy i nic. Obiecałem jej ze nie będę się masturbować. Zrobiłem to dla testu i przy masturbacji jak zwykle doszedłem myśląc też o niej. Czy jest jakaś rada, tabletki może ? Szansa dla mnie. Jestem mocno tym załamany... Mam 27 lat. Proszę o pomoc.

Dzień Dobry.

Nie ma nic złego w masturbacji, wręcz przeciwnie.
My, ludzie jesteśmy jednostkami, które realizują swoje potrzeby płciowe nie tylko z partnerem, ale również samodzielnie i nie ma w tym nic złego.

Proszę cieszyć się ze swojej seksualności! :-)

Proponuję również wizytę u seksuologa celem uporządkowania Pana wątpliwości.

Życząc radości ze swojej seksualności i akceptacji potrzeb,
D.Pysz-Waberski
www.nadżycie.pl
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds