Jak zniwelować takie podrażnienie skóry?

Witam, podrażniłam twarz kremem pharmaceris h2o2. W miejscu gdzie nałożyłam go grubiej skóra jest czerwona. Jak i czym mogę się ratować?

Dzień dobry, w składzie kosmetyków powinny znaleźć się substancje o działaniu łagodzącym i regeneracyjnym : m. in. alantoina, witamina A, witamina E, pantenol, rumianek. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.