Czy mogę zastosować najpierw mój krem?

Od 3 tygodni używam kremu do twarzy dermedic melumin depigmenting na dzień i noc na skórze pojawiły mi się zaczerwienienia w niektórych miejscach jak złagodzić piekaca skórę. Czy mogę stosować najpierw swój krem a potem nałożyć ten na przebarwienia po którym mam sucha skórę

Dzień dobry,

aby złagodzić zaczerwienie skóry pod krem na przebarwienia można nałożyć serum z kwasem hialuronowym np. Sesderma Hidtaderm Hyal a na to serum krem depigmentujacy. Do regeneracji i odbudowy skóry polecam Betaskin Active cream.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczyńska
Flawless skin

Dzień dobry, w składzie kosmetyków powinny znaleźć się substancje o działaniu łagodzącym i regeneracyjnym : m. in. alantoina, witamina A, witamina E, pantenol, rumianek. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.