Kaszel psychogenny u osoby z porażeniem mózgowym

Moj syn ma 25 lat i od 5 lat kaszle wszystkie badania nic nie wykazały ,uznano ze to kaszel pschogenny i berze Ketrel ,moze troche sie wyciszył ale nadal kaszle syn jest z porazeniem mozgowym
ponad rok temu

kaszel psychogenny informuje o pewnych nierozwiazanych problemach psychologicznych u danej osoby/i w w jej systemie rodzinnym. nalezaloby je odnalezc i poszukac rozwiazania. nie wiem w jakiej formie jest Pani Syn (znam osoby z porazeniem mozgowym, ktore koncza studia i takie, ktore sa lezace i nic nie mowia). polecam wizyte u psychoterapeuty, jesli syn oczywiscie ma na to ochote i mozliwosci.Pani moze pracowac nad tym, co to dla Pani oznacza i jak sobie z tym radzic.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Serdecznie,

Lekarz zdiagnozował Pani Syna, objaw może być o podłożu psychogennym.

Życzę Pani i Synowi tylko pomyślności,
Irena Mielnik-Madej