Korygowanie zgryzu w wieku 62 lat

czy korygowanie zgryzu w wieku 62 lat nie spowoduje rozchwiania zebów i czy aparat ruchomy ma w ogóle sens? (nie chcialabym stalego)

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

korekta okluzji bardzo często wzmacnia zęby poprzez zwiększenie ilości kości wokół zębów - co ma miejsce po wyeliminowaniu węzłów urazowych
pozdrawiamk
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Obecny stan zębów oraz tkanek otaczających warunkuje metody postępowania oraz możliwości. Konieczna jest konsultacja w gabinecie stomatologicznym - bez badania nie można jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie.