Który zabieg na wybielanie zębów wybrać - Beyond czy Prevdent?

Witam,potrzebuje porady stomatologicznej. Ubytki mam już wyleczone, przygotowuje się do wybielania. Chciałem zrobić systemem Beyond, ale odkryłem również Prevdent. Ten drugi znacznie droższy, jeszcze w moim mieście mniej popularny,ale czy lepszy? Mam tu na myśli głównie eliminacje nadwrażliwości,lub zminimalizowanie jej, i ogólną jakość zabiegu,efekt końcowy. W internecie wciąż mało danych o prevdent. Czy to nie będzie przepłacenie ? Nigdy jeszcze nie wybielałem i nie wiem który system

PreyDent wybiea zęby o kilka odcieni podczas jednej wizyty,znosi nadwrażliwość podczas zabiegu,remineralizuje szkliwo.