Metody prawidłowej masturbacji

Mam pytanie. Dość często uprawiam masturbacji wynikającą z tego że gdy zobaczę kobietę w seksownym ubraniu lub kostiumie, albo kawałe piersi lub pupy w tedy mój penis bardzo mocno reaguje , dochodzi do zwodu. Drugie pytanie jakie metody są masturbacji i jak jest metoda prawidłowa.

Badania dodatkowe, ani USG nie muszą niczego pokazywać.
Jeśli chirurg urolog nie wytłumaczył tego zagadnienia i nie próbował w niczym zaradzić - to warto rozważyć konsultację innego specjalisty chirurga urologa.
Pozdrawiam. JW