Nadmierne pocenie się na plecach i głowie u 39-latka

witam mam na imię witek mam 39 lat i od dwóch lat się pocę nadmiernie najwięcej na plecach i głowie a dzieje się tak przy zmianie ciśnienia tym więcej skacze tym więcej się pocę nawet kilka razy dziennie lato czy zima biorę metocard cisnienie mam w normie ale pocę się za to pszy każdym skoku cisnienia proszę o poradę pozdrawiam witek

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić problem z ciśnieniem lekarzowi prowadzącemu. Jeśli są duże wahania ciśnienia tętniczego oznacza to, że leki są źle dobrane. Należy to zmienić.

Pozrdawiam.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić problem z ciśnieniem lekarzowi prowadzącemu. Jeśli są duże wahania ciśnienia tętniczego oznacza to, że leki są źle dobrane. Należy to zmienić.

Pozdrawiam.