Pękanie naczynek na rękach i nogach

Co zrobić gdy bez przerwy pękają mi naczynka? Najczęściej na rękach i nogach? Może mieć to coś wspólnego z moją dietą?

Witam,
przyczyn takiego stanu może byc wiele..Jedną z nich może byc np złe odzywianie.Proszę napisac jaką dietę Pan stosuje,czy lekarz zlecił Panu ostatnio jakies badania laboratoryjne np morfologię?Czy zmiany pojawiaja sie podczas wysiłku czy samoistnie?