Problem z położeniem żuchwy względem szczęki

Witam.Mam problem z połozeniem żuchwy zwgledem szczęki.Żuchwa się bardzo wychyla w dół i do tyłu/do przodu,nawet w czasie spoczynku.Brak przy tym bólu czy strzelania.Mam tylozgryz i drugi,wyuczony zgryz z bardziej wysuniętą żuchwą.Czy to może być objaw właśnie tego że mam tylozgryz i duży poślizg przod-tyl?a jesli to jakieś przemieszczanie krążków?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

do oceny wady potrzebne jest badanie, modele diagnostyczne, pantomogram i zdjęcie cefalometryczne - radze udać się do ortodonty
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Bez badania nie mogę odpowiedzieć na Pani pytania. Powinna udać się Pani do ortodonty - specjalista, po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki, wdroży właściwe leczenie.