Sińce pod oczami i opuchnięta twarz u 20-latki

Dzień dobry od pewnego czasu mam sińce pod oczami (wcześniej takich nie miałam) i mam bardzo spuchniętą twarz, ta opuchlizna utrzymuje się cały czas. Poza tym szybko się męczę i ogólnie przez cały dzień nie mam energii nie chce mi się z nikim gadać itp. Co mi może dolegać?

Szanowna Pani, za mało informacji Pani podała abym mógł pomóc z poziomu portalu. Proponuję wizytę u lekarza POZ