Wgłębienie na skórze twarzy

Dzień dobry, prosze o pomoc specjaliste. Ostatnio obudziłam się z małą dziurką koło nosa, wygląda to jak jak ślad po trądziku ale cere mam nietrądzikową. Nie mam żadnych krost, więc zdziwiłam się że pojawiła mi się ta dziura w twarzy. Jedyny problem jaki mam to tłusta cera. Jak mogę się pozbyć tej dziury? Czy są jakieś kremy?

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Najlepiej jest udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i na konsultacji lekarz obejrzy czy jest to blizna do leczenia peelingiem czy jest to ubytek, który można wypełnić kwasem hialuronowym.

Dzień dobry,

Proszę o przesłanie dobrej jakości zdjęcia na adres alaskowska@arsestetica.pl
Po obejrzeniu zmiany postaram się Pani pomóc.

Pozdrawiam