Zdrada męża po narodzinach córki

jestem zrozpaczona, czuje sie oszukana i skrzywdzona. Jestem mama trzymiesiecznej slicznotki na ktora czekalam 4 lata. Kiedy pojawila sie na swiecie myslalam ze nasza rodzina bedzie szczesliwa. Kilka dni temu dowiedzialam sie ze moj maz sptyka sie od 15 miesiecy z inna kobieta. Nie moge w to uwierzyc, nie wiem co bedzie dalej. Nie potrafie wybaczyc zdrady. Tyle lat jestesmy razem, myslalam ze moge mu zaufac. Prosze o pomoc

Z tego co Pani pisze, relacja z drugą kobietą zbiegła się w czasie z Pani ciążą i oczekiwaniem na dziecko. Czas taki jest piękny, ale też bywa trudny, stresujący i zmieniający nieco w związku. Pytanie, czy mąż chce budować związek z tamtą kobietą czy z Panią? Jeśli deklaruje, że z Panią, zachęcam, by rozważyli Państwo uczestnictwo w terapii dla par.

Dzień dobry!

To bardzo trudna sytuacja, a przed Panią - przed Państwem - droga jej rozwiązywania. Niestety, nie jest możliwe odgadnąć ani doradzić, jakie rozwiązanie byłoby najwłaściwsze. Warto rozważyć podjęcie psychoterapii indywidualnej i/ lub podjęcie psychoterapii małżeńskiej, razem z partnerem.

Pozdrawiam!