Bolesność podczas stosunku a spirala antykoncepcyjna

Witam. Mam 20 lat i jestem kobietą. Dwa miesiące temu miałam założoną spiralę antykoncepcyjną (mirena coil) i przez około 6 tygodni miałam umiarkowane krwawienie i skurcze (takie jak przy okresie). Od dwóch tygodni ból ustał i krwawienie jest bardzo lekkie. Wczoraj chciałam uprawiać seks z moim chłopakiem (nie jestem dziewicą, miałam 3 partnerow, z obecnym kochałam sie juz wcześniej) ale pomino wielu prób jego penis nie mógł we mnie wejść... Przy każdej próbie pojawiał sie ból :( co mam robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.