Czy mogę już zrobić hybrydę na paznokcie po onycholizie?

Witam, Wlasnie wyleczylam się z onucholizy, proces ten trwał okolo 4 miesięcy. MOja Pani Doktor na poczatku leczenia powiedziala ze zajmie ono około poł roku i ze dopiero po tym czasie mogę zrobić hybrydy. Czy istnieje możliwośc, abym zrobiła je wczesniej? Skoro wydaje mi się, ze paznokcie są już zdrowe?

Dzień dobry, proszę trzymać się zaleceń lekarza. Płytka paznokciowa potrzebuje czasu żeby się zregenerować. Nie wszystko jest widoczne gołym okiem. Jedyne co może Pani zrobić obecnie to wykonać zabiegi IBX SYSTEM.

Pozdrawiam serdecznie