Czy po tej operacji możliwe jest farbowanie włosów?

Czy po operacji kraniektomii, a następnie rekonstrukcji czaszki (od tej operacji minął już ponad rok), możliwe jest farbowanie włosów? Jeśli tak to czy wybierać jakąś konkretną farbę (np. z etanonoloaminą zamiast amoniaku lub tonery do włosów zamiast zwykłej farby)?

Szanowna Pani, w okresie tak odległym od operacji - jeżeli rana zagojona jest prawidłowo - można wykonać farbowanie włosów. Sugeruję zastosowanie farb, które stosowała Pani wcześniej i po których nie miała Pani odczynów skórnych, alergicznych. Pozdrawiam serdecznie