Jak radzić sobie z czerwienieniem skóry?

Witam. Mam taki problem,który polega na tym ,że strasznie się czerwienię. Robi mi się tak nawet podczas normalnych rozmów z koleżankami, przy odpowiedzi i np . gdy nauczyciel o coś spyta. Nie jestem nieśmiała, wręcz przeciwnie bardzo lubie być w towarzystwie ale te zaczerwienienia mnie bardzo krępują. Na codzień próbuje przykrywać to makijażem, ale gdy go zmyje skóre na policzkach mam delikatnie zaczerwienioną. Do jakiego lekarza mogę sie z tym udać? i dlaczego tak sie dzieje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności proszę udać się do lekarza rodzinnego celem wykonania podstawowych badań. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.