Jak usunąć owłosienie z klatki i brzucha?

Witam, mam trochę włosów na klatce i brzuchu i nie chciałbym już więcej. Mam 21,5 roku i chciałbym zapytać, czy da się jakoś sprawdzić, czy włosy będą jeszcze rosnąć? Czy jeśli mój ojciec ma ich bardzo dużo to i ja będę miał? Ostatnio pojawiły mi się na dole pleców, nawet dość sporo, ale cienkie i mało widoczne. Czy to oznacza, że zarosną mi także plecy? Do którego roku życia może nasilać się owłosienie ciała?

Witam,
możliwe że po ojcu i u Pana rozwinie się spore owłosienie ciała.
Można pozbyć się nadmiaru owłosienia depilacjami laserowymi, po których owłosienie odrasta bardzo skąpe.

pozdrawiam