Nadmierna potliwość przy lekach na nadciśnienie

leczę się na nadciśnienie.Biorę leki bisocard10 i dironorm 20+10 działają,ale cierpie na uczucie ciągłego gorąca a przy najmniejszym wysiłku okropnie się pocę jak bym z podprysznica wyszła,w szczególnosci głowa.Czy to może być spowodowane przez branie tych leków?

witam,
leki na nadciśnienie to leki odwadniające
proponowałabym zgłosić się do dietetyka w celu ułożenia odpowiedniej diety,
która będzie wspomagać walkę z nadciśnieniem i odpowiednio nawadniać organizm,
aby nadmierne pocenie nie występowało

pozdrawiam
www.akademiazz.com.pl