Stosowanie leków u dziecka na problemy z wypróżnianiem

moj dziecko ma miesiacod wczoraj dostaje dbridat iz nie moze zrobic kupy prezy sie po kazdym jedz3eniu stenka i nic prosze o jakas rade niew daje juz sobie z tym rady maly wogule nie spitylko stenka piszczy nawet przez sen jak dlugo trzeba czekac zanim ten lek zacznie dzialac jesli wqogule co mam robic prosze o pomoc maly pije humane sl czy mozna mu podawac razem z debridatem laktulosum

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na tzw. kolkę. Przede wszystkim warto się zastanowić nad mlekiem, jakie pije dziecko. Być może konieczna jest zmiana - o tym powinien jednak zdecydować specjalista pediatra. Po drugie warto włączyć kropelki z simetykonem. O włączeniu w leczeniu Laktulozy powinien zdecydować specjalista pediatra.