Uczucie osłabienia jednej części ciała

Często gdy jestem podenerwowana czuje ze moją lewą stroną ciala:ręka i noga stają się słabsze,nie pasują do reszty ciała.Laskocza mnie.Ciągle czuje w nich jakieś nerwy.Jestem niespokojna, miewam ataki paniki,często płacze,boję się ze umrę lub ze jestem chora na sm.Wymiotuje z nerwow.Czuje ze skaczą mi mięśnie,czuje się nieszczesliwa,boję się ze umrze moje dziecko choć nic mu nie jest.Co się ze mną dzieje?

Dzień dobry,

Nikt nie może diagnozować Pani dolegliwości bez osobistego badania.

Stąd namawiam na wizytę u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zaproponować Pani odpowiednie leczenie /farmakoterapia i/lub psychoterapia/. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego.