Zabieg eksfoliacji kwasem migdałowym

Szanowni Panstwo, z jaka czestotliwoscia mozna robic zabieg ekswoliacji kwasem migdalowym 40% i ile serii mozna wykonac?kosmetyczka zalecila mi serie 6zabiegow w odstepach 2tyg jednak przeczytalam ze max mozna zrobic 5 zabiegow w odstepach miesiecznych z racji tego zeby skora nie zrobila sie zbyt cienka. bede wdzieczna za pomoc,pozdrawiam

Dzień dobry,
Proszę zaufać specjaliście. To jedyna prawidłowa droga, tylko osoba diagnozująca Pani skórę prze zabiegiem oraz w trakcie zabiegu jest w stanie regulować częstotliwość oraz rodzaj zabiegu.
Stawianie diagnoz wirtualnie w tej kwestii jest nieporozumieniem.

serdecznie pozdrawiam

IJ

Dzień dobry, kosmetyczka zapewne dobrała ilość zabiegów i ich częstotliwość do kondycji i potrzeb Pani skóry. Każda z firm produkująca peeling chemiczny 40% może mieć inny protokół zabiegowy, Stężenie procentowe nie zawsze jest wyznacznikiem. Istotny jest również czynnik ph i pka produktu. Produkt 40% o ph 1 będzie inny od 40% o ph 2. Posługiwanie się informacji z internetu bardzo często wprowadza potencjalnych klientów w błąd, także na przyszłość proszę wszelkie wątpliwości wyjaśnić z osobą która zna Pani skórę.

Pozdrawiam serdecznie