Blaszki przyścienne niskiej gęstości

Proszę o analizę naczyń wieńcowych , badanie tk serca-urządzenie ct, calcium score-0, lewy przedsionek-32 mm, lca: , lm- bez zmian, lad- bez zmian, cx- drobne zmiany przyścienne niskiej gęstości ,rca: seg. 1 bez zmian, seg. 2,3,4 drobne blaszki przyścienne niskiej gęstości . Parametr Lv: esv 66 ml ; edv 193 ml; sv 127 ml; ef 65% ; co 8021 ml/min ; akcja serca 63 bpm, wnioski: blaszki przyścienne niskiej gęstości .

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie/ wynik nie wskazuje na istotne zwezenia naczyn wiencowych,.