Co zrobić kiedy włosy, które nigdy się nie kręciły, zaczynają się kręcić?

Co zrobić kiedy włosy które nigdy się nie kręciły zaczynają się kręcić i zarazem puszyć nawet jeżeli nie ma wielkiej wilgoci no nie mówiąc już kiedy zaczyna padać deszcz. Jest to bardzo uciążliwe bo praktycznie nigdy nie czuję się dobrze uczesana.

Witam.
Najprostszym sposobem na połysk i ułożenie wlósw na prosto jest wyprostowanie suchych włosów prostownicą-nie powinny sie puszyc do następnego mycia.
Jeśli nie chce Pani stosować prostownicy polecam produkty prostujące: serum lub emulsje- mozna je kupic w sklepach lub hurtowniach fryzjerskich- stosowane zgodnie z zaleceniami producenta wygladzaja wlosy bez efektu przetłuszczenia również do następnego mycia.
U fryzjera natomiast warto spytać również o zabieg nazywany trwałym prostowaniem- polega on na nałozeniu specjalnych olejków na bazie keratyny i podgrzanie ich na wlosach przy użyciu prostownicy- efekt utrzymuje się kilka tygodni.