Falowane włosy zamiast kręconych jako wynik rozjaśnienia

Witam. Mam pytanie otóż... 2 miesiące temu rozjaśniłam włosy i zauważyłam, że już się nie kręcą w loczki tylko są takie falowane.. czy to wynik rozjasniania? czy wroca i znowu beda sie krecic? kiedys kiedys tez rozjasnilam gdy tylko wrocilam na ciemny wlosy znowu zaczely sie krecic, obawiam sie ze tym razem sie tak nie stanie. z gory dziekuje za odp i pozdrawiam

Witam serdecznie. Z całą pewnością ma to związek ze zmianą koloru gdyż wiąże się to ze zniszczeniem włosa. Jak będą układały się później trudno określić.