Jak spowolnić wzrost włosków?

Witam jestem dziewczyna i problem z owlosieniem .Uzywalam depilatora lecz wlosy szybko odrastaly i wrastaly pod skore nogi byly podraznione , po maszynce odrastaja na drugi dzien i tez sa podraznione.Gdy odstawilam depilator i wrocilam do maszynki wolsy byly grubsze i gęstrze.Jak mozna sie ich pozbyc zeby tak szybko nie odrastaly (wosk sie tez nie sprawdza i kremy depilujace ) czy sa jakies masci spowalniajace wzrost wlosa ? czy moge liczyc na to ze sie same powycieraja ?prosze o pomoc

Witam, jedyną skuteczna metodą usunięcia owłosienia i pozbycia się opisywanych przez Panią problemów jest zabieg laserowy, szczególnie jeśli włosy są ciemne. Proszę nie liczyć, że włoski się same "powycierają". Pozdrawiam.