Co zrobić, aby włosy powoli się rozwijały od nowa?

Witam, Kiedyś przez głupotę zgoliłem sobie dłoń zwykłą maszynką i od tamtej pory musze się depilować codziennie gdyż mam odrosty. Co w tej sytuacji zrobić aby włosy powoli się rozwijały od nowa? Włosy są grube i ciemne. Zabiegi w salonach kosmetycznych niestety odpadają.

Dzień dobry,

Jeśli włos jest ciemny i gruby to zdecydowanie najlepsze i najtrwalsze efekty uzyskamy dzięki depilacji laserowej. Natomiast jeśli z jakiś przyczyn takim zabiegom nie może się Pan poddać, to proponuję zakupić w drogerii zestaw do depilacji woskiem. Tą metodą co prawda nie pozbędziemy się owłosienia na trwałe, ale na pewno włos się osłabi i będzie rósł wolniej.
W razie dodatkowych pytań -służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska