W jaki sposób skutecznie pozbyć się nadmiernego owłosienia?

Mam 21lat i odkad pamietam mam problem z nadmiernym owlosieniem. Probowalam juz plastrow do depilacji wasika i brody, korzystalam z pesety, wyrywalam wlosy z ww.miejsca i z bakow.Zrobilam zlecone przez ginekologa badania które wyszly poprawnie.Zakupilam depilator IPL ktory dziala na nogach, na twarzy nic nie pomogl.Jasne wlosy mam na brzuchu i posladkach.

Dzień dobry,

Jeżeli badania hormonalne wyszły w porządku i taka Pani uroda polecam epilację laserową. W przypadku ciemniejszych włosków dobrze sprawdzi się laser diodowy, który działa na melaninę. Jasne włoski, które ma Pani na brzuchu i pośladkach można usunąć laserem Nd:Yag, którego technologia działania jest inna niż w przypadku lasera diodowego. Zabiegi należy powtarzać w określonych odstępach czasowych.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, depilator IPL, który Pani zakupiła niestety, ale nie da trwałych i dlugofalowych efektów. Jeśli włosy są ciemne polecam wykonać zabiegi epilacji laserowej. Jeśli włosy są jasne delikatne wówczas, aby je osłabić i przerzedzic polecam regularnie wykonać woskowanie.
Pozdrawiam serdecznie