Czy można wykonać taką depilację podczas stosowania Euthyroxu?

Czy jeżeli przyjmuje euthyrox mogę wykonać depilację SHR in motion?
KOBIETA, 23 LAT 4 tygodnie temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry,

Usuwanie owłosienia metodą SHR In Motion, choć nie jest powiązane z wykorzystaniem typowego lasera to warto, aby decyzję o możliwości jej wykonania podjął Pani lekarz prowadzący, który dokładnie zna Pani historię choroby i aktualny stan zdrowia.

Choroby tarczycy nie powinny stanowić bezpośredniego przeciwwskazania do podjęcia usuwania owłosienia tą metodą, jednak powinna Pani o nich poinformować kosmetologa przystępującego do zabiegu.

Więcej informacji na temat depilacji SHR In Motion znajdzie Pani w poniższych odpowiedziach na podobne pytania:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-dzien-po-przyjeciu-tabletki-po-mozna-isc-na-zabieg-fotodepilacji

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/jak-pozbyc-sie-owlosienia-pod-pachami

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.