Czy to dziecko mojego partnera?

Mam pytanie... ostatnią miesiączkę miałam 15 lipca 2009, następna mi się spóżniała. 22 sierpnia znajomy rzucił sie na mnie poczułam jego wzwód w kroczu. Oboje byliśmy ubrani. Ja miałam miniówke i stringi. Od razu krzyknęlam i zostawił mnie. 25-go dostałam krwawienie - było to bardzo dziwne, gdyż zawsze miałam regularne cykle 28-30 dni i 7-dniowe krwawienia. A tu prawie krwawienia nie było i trwało 3 dni. Czy on mógł mnie zapłodnić? Wcześniej często uprawialam seks z moim partnerem z finałem.. Czy możliwe, że byłam już w ciąży, gdy znajomy rzucił się na mnie? 21 wrzesnia 2009 ginekolog powiedział ze jestem 6 tyg. i 2 dni w ciąży zarodek mierzył 5,4 mm. Proszę o radę, mam córke i nie wiem, czy jej ojcem jest mój partner, czy tamten mężczyzna.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Na podstawie informacji, które Pani przekazała nie jesteśmy w stanie ustalić ojca Pani dziecka.
Aby mieć stuprocentową pewność co do tego kto jest ojcem należy wykonać testy DNA na ustalenie ojcostwa.
Adresy ośrodków zajmujących się wykonywaniem testów znajdzie Pani w internecie.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl