Który mężczyzna jest ojcem mojego dziecka?

witam serdecznie! Potrzebuję lekarskiej pomocy ginekologicznej. Ostatnio miałam miesiączkę 19 kwietnia, zwykle cykle 28-dniowe. Do współżycia z moim parterem doszło w dniach od 27 kwietnia do 4 maja, podczas których staraliśmy się o dziecko, co też się stało, bo dokładnie 15 maja wykonałam test ciążowy. Ciąża została potwierdzona. Nurtuje mnie tylko jeden fakt, iż 6 maja doszło do kontaktu z przypadkowym mężczyzną, którego nie planowałam. Stosunek był w prezerwatywie, ale przed założeniem zabezpieczenia najpierw włożył członek na chwilę do pochwy. Do wytrysku nie doszło w żaden sposób, mimo to czuję jakąś niepewność, czy nie jestem w ciąży z tym Panem?! 17 maja lekarz wykonał pierwsze USG, nie było nic widać specjalnie i lekarz dla bezpieczeństwa nie potwierdził ciąży, ale powiedział, że prawdopodobnie jestem, na pierwszym USG jest 3,5mm, tak jest napisane. Nie wiem czy to wielkość zarodka czy pęcherzyka? Potem byłam u lekarza 31 maja - lekarz stwierdził 5,5-tygodniową ciążę, wielkość 6,5mm. Proszę o pomoc, opierając się na danych jak wyżej. W tej chwili, dziś 6-maja to już jest 6 tygodni ciąży. Czy 6-tygodniowa ciąża jest zgodna z terminem współżycia, tj. 27 kwietnia do 4 maja? I kolejne pytanie, czy 9 maja według cyklu opisanego wyżej mógł być jeszcze płodny? Bardzo proszę o opinię, która mnie uspokoi, bowiem chcę być w ciąży ze swoim partnerem a nie tamtym mężczyzną, przypadkowym.

Witam! Jeśli 19 kwietnia był pierwszym dniem cyklu, to owulacja powinna wypaść ok. 2 maja, zatem bardziej prawdopodobne jest zapłodnienie w wyniku kontaktu z Pani partnerem. Jeśli wtedy doszło do zapłodnienia, wskazywałoby to na skończone 5 tygodni ciąży. Oczywiście - na tym etapie - nie można wykluczyć ojcostwa drugiego mężczyzny, o którym Pani wspomina, jedyną pewną metodą jest wykonanie testu DNA w przyszłości. Pozdrawiam