Grudka na powiece a makijaż premanentny

Dzień dobry. Od kilku pewnie lat mam delikatnie wyniosłą, malutką, prawie niewidoczną, niebolesną, nieropiejącą grudkę na powiece. Do tej pory mi to nie przeszkadzało, jednak zastanawiam się nad wykonaniem u siebie makijażu permanentnego, a wspomniana grudka znajduje się niedaleko nad linią rzęs. Zupełnie nie wiem co to może być. Wysyłam zdjęcie. Proszę o odpowiedź. http://wrzucaj.net/images/2014/11/25/IMG201411242331561.jpg

witam,
najpierw proponowałabym wizytę u dermatologa, aby określić rodzaj zmiany.
Następnie jeżeli nei będzie potrzeby żadnej interwencji lekarskiej - może Pani udać się do kosmetyczki