Ile kosztuje implant zębowy?

witam 2 miesiecy chodze do dentyw i nie wiem jaki jest koszt wstawienia na kozeni zeba implan proteza chiał bym wiedziec ile kosztuje impana proteza w stoloatologa chiał bym dodac ze mam tylko sam koznie juz miał rtg zeba i odpruchnicaowanizeba w srodku wewnodrz ale musze jeszce zablobowac i usunoc iednego zeba zeby mi mogli zkazla ake chciał by wiedziedc ile kosztuje 2 iplaty lub 2 protey na zeba

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od kliniki w której zakłada się implanty. Proponuję udac się do stomatologa, aby określic najbardziej odpowiednie postępowanie.