Jak pozbyć się synophrys o podłożu genetyczny?

Jak pozbyć się synophrys o podłożu genetycznym ? Jestem kobietą i posiadam tę wadę, moje brwi są ciemnobrązowe, bardzo nisko osadzone, blisko środka lini twarzy wręcz pionowe, zrastają się od nosa i w górę. Noszę do tego okulary. Gdzy byłam dzieckiem moje brwi były rozdzielone. Jakie są metody usunięcia tego problem oprócz pincety, wosku ? Czy są skuteczne i na jak długo przynoszą oczekiwany efekt ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslić odpowiednie dalszze postepowanie.