Jak zabezpieczyć skórę przed niskimi temperaturami?

Jak zabezpieczyć skórę przed niskimi temperaturami? Jakich kremów stosować?

Zdecydowanie kremy natłuszczające, lipidowe o gęstej konsystencji są najbardziej odpowiednie aby skutecznie ochronić skórę przed mrozem. Wiele producentów posiada w swojej ofercie tak zwane cold cream. Dobrze aby krem był wzbogacony także w filtry bo pamiętajmy, że promieniowanie UV przenika także przez chmury. Pozdrawiam